Wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź

Wypożyczalnia samochodów dostawczych

Z wypożyczalni samochodów dostawczych korzysta dziś coraz więcej osób. Może to zasługa tego, że stajemy się coraz bardziej mobilni i coraz chętniej się przeprowadzamy w różne miejsca w tym samym mieście albo dalej, a może fakt, że za taksówkę bagażową trzeba zapłacić całkiem sporo i nie zawsze w ogóle jest jakakolwiek dostępna.

Auto dostawcze – dla kogo?

Niewiele osób na co dzień potrzebuje auta dostawczego, więc ich ilość na drogach jest umiarkowana, ale kiedy trzeba przewieźć parę mebli albo akcesoriów do domu, okazuje się, że nawet kombi, w którym codziennie zostawało paręset litrów pustej przestrzeni bagażowej, nie radzi sobie z tym problemem, a nawet jeśli uda się wszystko zapakować, samochód traci resztki osiągów i jazda nim staje się zwyczajnie uciążliwa, nie wspominając już o tym, że dramatycznie nieekonomiczna. Wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź to ratunek dla osób, które kupują meble (nawet doskonale płaskie paczki z Ikei nie zawsze daje się zapakować do własnego auta), przeprowadzają się (dlatego duże zainteresowanie pojawia się na początku i końcu roku akademickiego), a także wtedy, kiedy po prostu pojawia się potrzeba przewiezienia jakiegoś niestandardowego przedmiotu.

Samochody dostawcze – idealne rozwiązanie

Wypożyczalnie samochodów dostawczych są ratunkiem dla osób organizujących większe przyjęcia, ale np. niekorzystających z cateringu. Często też takie auta są potrzebne niektórym firmom w związku z przenosinami biura albo większych ilości sprzętu. Trudno sobie wyobrazić bez nich nawet budowę domu systemem gospodarczym – zamiast zarzynać własne kombi, które może ma spore możliwości, ale nie jest zaprojektowane do ciągłej pracy, lepiej wypożyczyć auto dostawcze, które ma znacznie bardziej ergonomiczną przestrzeń ładunkową, inaczej skonstruowane zawieszenie i zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa i kierowcy, i pasażerom, i przewożonemu ładunkowi.

Koszt wynajmu auta dostawczego nie jest duży – w zależności od klasy samochodu, jego wielkości i czasu wypożyczenia to zwykle między 100 a 200 złotych za dobę.

Zobacz również: Wynajem aut Łódź

Zapoznaj się z naszym cennikiem.

Powrót

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X