Wynajem samochodu dla firmy

Biznes wymaga operatywności. Gdzie czas i pieniądz to dwie miary tej samej rzeczywistości, nie ma miejsca na nieefektywne rozwiązania. Nie ma natomiast niczego bardziej nieefektywnego od utrzymywania floty samochodowej w czasie, który można poświęcić na dochodową pracę korporacji.

Każdego dnia setki okoliczności mogą wymagać wynajęcia samochodu. Jeśli Twoja firma ma własną flotę, może zdarzyć się tak, że wszystkie auta będą używane i dla któregoś z pracowników zabraknie sprawnych samochodów. Wypożyczenie odpowiedniego samochodu jest dziecinnie proste. Jeśli firmowe samochody są już dość zużyte, zdecydowanie zbyt często zjeżdżają na kanał – wtedy wypożyczalnia jest doskonałym rozwiązaniem.

Masz gości? A może sam delegujesz pracowników na szkolenia, konferencje, kursy lub jedziesz na ważne spotkanie biznesowe? W każdym przypadku przyda się auto odpowiedniej klasy, właściwej dla rangi wydarzenia i kierowcy. Nie zawsze odpowiedni pojazd stoi na firmowym parkingu. Jeśli szukasz samochodów na specjalne okazje, o wiele taniej, prościej i wygodniej można takie auta wynająć, niż kupić, żeby później stały nieużywane.

To wszystko można załatwić klasycznym wynajmem krótkoterminowym, ale najlepsze wypożyczalnie dają Ci większe możliwości: wynajem długoterminowy to możliwość zbudowana doskonałej floty bez konieczności inwestowania znacznych środków i martwienia się kwestiami pobocznymi: logistyką, kosztami ubezpieczeń itd. Długoterminowy kontrakt z wypożyczalnią to gwarancja, że do dyspozycji pracowników zawsze będą auta o odpowiednim standardzie, doskonale utrzymane, w stu procentach sprawne i zadbane. Taki samochód jest wizytówką firmy, a kosztuje zaskakująco mało. Co więcej – wcale nie musisz godzić się na korzystanie z samochodów, które już stoją na placu wypożyczalni. Powiedz, jakich samochodów potrzebujesz, a my kupimy je specjalnie dla Ciebie. Podpiszesz umowę i w ten sposób staniesz się jedynym dysponentem floty z prawdziwego zdarzenia. Prostota tego rozwiązania zostanie też doceniona w dziale księgowym, ale spokój, który wtedy zyskasz, będzie wart jeszcze więcej.

Wynajem odpowiedniego samochodu często przesądza o sukcesie: czy zdążysz na spotkanie? Czy będziesz musiał liczyć na wolną taksówkę po wyjściu z samolotu? Czy goście Twojej firmy będą skazani na transport publiczny? W każdej sytuacji weź pod uwagę wynajem samochodu – na krótko lub na dłużej. Zapewnij sobie przewagę w biznesie dzięki współpracy z nowoczesną, otwartą, doskonałą wypożyczalnią, w której Twoje życzenia wyznaczają kierunki rozwoju.

Artykuły blogowe

Poczytaj więcej

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X