Wynajem samochodu dla klienta indywidualnego

Urlop poza domem? Weekendowy wypad do innego miasta? Własne auto w warsztacie? Brak własnego samochodu? Nie ważne, co się stało – ważne, że wiemy, jak temu zaradzić. Wynajem samochodów jest rozwiązaniem na każdą kieszeń. Samochody w pełni sprawne, bezpieczne, najwygodniejsze w swojej klasie – oto lekarstwo na Twoje problemy.

Małe auta klasy A są doskonałym rozwiązaniem na wyjazd na weekend we dwoje. Nieco większe klasy B sprawdzą się już na weekend z rodziną, a jeśli potrzebujesz dużo przestrzeni, możesz wynająć auta z segmentu C. Dla osób szukających nie tylko sprawnego i bezpiecznego auta, ale również takiego, które zapewnia przyjemność z jazdy, przygotowaliśmy ofertę specjalną, czyli segment Fun. Choć to nieduże samochody, ich dynamika i osiągi sprawiają, że jazda tymi autami jest naprawdę wciągająca.

Jesteś w obcym mieście, przyjechałeś na wakacje, nie chcesz tracić czasu w autobusach i tramwajach? A może po prostu chcesz dotrzeć w miejsca, do których komunikacja zbiorowa nie dociera? W takim razie pozostaje jedynie opcja wynajmu samochodu. Nie zrujnuje to Twojego budżetu, a pozwoli jeszcze lepie, pełniej przeżyć urlop pełen pozytywnych wrażeń.

Wynajęty samochód jest pod każdym względem wygodniejszy od własnego: czysty, zadbany, zawsze sprawny. Nie musisz martwić się niczym (no, poza zawartością baku), bo wszystko mieści się w jednej, niezbyt wysokiej zresztą opłacie. Żeby było jeszcze wygodniej, samochód możesz odebrać z dowolnego miejsca i o całkowicie dowolnej porze. Możesz się także umówić na pozostawienie go w innym miejscu niż baza wypożyczalni.

Wypożyczenie samochodu jest dziecinnie proste: na stronie internetowej wypożyczalni wystarczy wypełnić specjalny formularz. Podaje się tam klasę lub model samochodu, okres, na jaki chce się auto wypożyczyć, ewentualnie dodatkowe wymogi (bo przecież na urlopie coś takiego jak nawigacja albo fotelik dziecięcy może się przydać każdemu), i to w zasadzie tyle. Umowę podpiszesz przy odbiorze kluczyków, ale nie potrwa to dłużej niż kwadrans. Potem możesz jeździć do woli – musisz jedynie pamiętać o odstawieniu samochodu w umówione miejsce, kiedy okres wynajmu dobiegnie końca. Niczego więcej robić nie musisz. Oczywiście, jeśli masz awersję do internetowych formularzy, to możesz złożyć rezerwację przez telefon. W takim przypadku pracownik wypożyczalni zapisze wszystkie niezbędne dane, żebyśmy mieli pewność, że przygotujemy Ci samochód idealnie zgodny z Twoim życzeniem. Ot, cała filozofia – nie zabieraj swojego samochodu na wakacje, wypożycz auto u nas!

Artykuły blogowe

Poczytaj więcej

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X