Wynajem aut Łódź

Wypożyczalnia aut

Której wypożyczalni zaufać? Wynajem aut pozwala na podróżowanie samochodem z pełną niezależnością i w cenie niższej niż korzystanie z własnego samochodu. Oczywiście tylko wtedy, kiedy korzysta się z usług dobrej wypożyczalni.

Rozbudowana flota

Rozbudowana flota. Dużo aut to większa szansa na to, że nie trzeba będzie czekać na pojazd i nawet bez zrobienia rezerwacji dużo wcześniej, uda się załatwić wynajem aut Łódź od ręki. Rozbudowana flota powinna być jednak zróżnicowana. Kilkadziesiąt Citroenów C1 to żaden wybór: powinny to być auta przynajmniej z segmentów do E, ewentualnie do D. Dzięki temu możesz znaleźć auto na każdą okazję.

Wynajem aut – Staranne utrzymanie

Staranne utrzymanie. Może trudno w to uwierzyć, ale w wielu wypożyczalniach samochody są brudne, kiepsko utrzymane, a w niektórych brakuje ważnych części (np. filtrów DPF, które masowo znikają z aut flotowych). Może nie wpływa to jeszcze na bezpieczeństwo podróży, ale masz prawo wymagać czystego i sprawnego samochodu do Twojej dyspozycji – za taki przecież płacisz! Jasne regulaminy. Ze względu na wartość auta i odpowiedzialność, jaka jest związana z tym biznesem, regulaminów ominąć się nie da. Warto jednak, żeby były one krótkie, jasne i przejrzyste. Jeśli interesuje Cię wynajem aut Łódź, ufaj tylko tym wypożyczalniom, które od razu jasno określają wzajemne obowiązki – dzięki temu unikniesz wielu problemów.

Dobry kontakt

Dobry kontakt. Możesz oczywiście odebrać auto samodzielnie i odstawić je do wypożyczalni po okresie wypożyczenia. To proste. Czasem jednak trzeba skontaktować się pilnie z wypożyczalnią – niekoniecznie tylko po stłuczce, ale w razie awarii lub przedłużenia terminu wynajmu. Jeśli nie możesz łatwo skontaktować się z obsługą, zrezygnuj i poszukaj sobie innej wypożyczalni. Dobry wybór wypożyczalni to mniej problemów, jasna umowa i przejrzysty cennik. Może na początku wyda Ci się, że to droższa usługa, ale suma summarum oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze, a warto się na tym skupić, bo dziś wypożyczalni jest bardzo dużo i nie wszystkie traktują swoich klientów poważnie.

Zobacz również: Wynajem auta Łódź

Zapoznaj się z naszym cennikiem.

Powrót

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X