Wypożyczalnia aut

Której wypożyczalni zaufać? Wynajem aut pozwala na podróżowanie samochodem z pełną niezależnością i w cenie niższej niż korzystanie z własnego samochodu. Oczywiście tylko wtedy, kiedy korzysta się z usług dobrej wypożyczalni.

Rozbudowana flota

Rozbudowana flota. Dużo aut to większa szansa na to, że nie trzeba będzie czekać na pojazd i nawet bez zrobienia rezerwacji dużo wcześniej, uda się załatwić wynajem aut Łódź od ręki. Rozbudowana flota powinna być jednak zróżnicowana. Kilkadziesiąt Citroenów C1 to żaden wybór: powinny to być auta przynajmniej z segmentów do E, ewentualnie do D. Dzięki temu możesz znaleźć auto na każdą okazję.

Wynajem aut – Staranne utrzymanie

Staranne utrzymanie. Może trudno w to uwierzyć, ale w wielu wypożyczalniach samochody są brudne, kiepsko utrzymane, a w niektórych brakuje ważnych części (np. filtrów DPF, które masowo znikają z aut flotowych). Może nie wpływa to jeszcze na bezpieczeństwo podróży, ale masz prawo wymagać czystego i sprawnego samochodu do Twojej dyspozycji – za taki przecież płacisz!
Jasne regulaminy. Ze względu na wartość auta i odpowiedzialność, jaka jest związana z tym biznesem, regulaminów ominąć się nie da. Warto jednak, żeby były one krótkie, jasne i przejrzyste. Jeśli interesuje Cię wynajem aut Łódź, ufaj tylko tym wypożyczalniom, które od razu jasno określają wzajemne obowiązki – dzięki temu unikniesz wielu problemów.

Dobry kontakt

Dobry kontakt. Możesz oczywiście odebrać auto samodzielnie i odstawić je do wypożyczalni po okresie wypożyczenia. To proste. Czasem jednak trzeba skontaktować się pilnie z wypożyczalnią – niekoniecznie tylko po stłuczce, ale w razie awarii lub przedłużenia terminu wynajmu. Jeśli nie możesz łatwo skontaktować się z obsługą, zrezygnuj i poszukaj sobie innej wypożyczalni.
Dobry wybór wypożyczalni to mniej problemów, jasna umowa i przejrzysty cennik. Może na początku wyda Ci się, że to droższa usługa, ale suma summarum oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze, a warto się na tym skupić, bo dziś wypożyczalni jest bardzo dużo i nie wszystkie traktują swoich klientów poważnie.

Zobacz również: Wynajem auta Łódź

Zapoznaj się z naszym cennikiem.

Galeria.

Wynajem aut Łódź (1) Wynajem aut Łódź (1) Wynajem aut Łódź (2) Wynajem aut Łódź (3) Wynajem aut Łódź (4) Wynajem aut Łódź (5) Wynajem aut Łódź (6) Wynajem aut Łódź (7) Wynajem aut Łódź (8) Wynajem aut Łódź (9) Wynajem aut Łódź (10) Wynajem aut Łódź (11) Wynajem aut Łódź (12) Wynajem aut Łódź (13) Wynajem aut Łódź (14) Wynajem aut Łódź (15)