Wypożyczalnia aut Łódź

Wypożyczalnia aut – jakie samochody są w ofercie?

Wypożyczając samochód, często można pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Wynajęcie samochodu jest tańsze niż utrzymywanie własnego, więc jeśli tylko pieniądze nie są czynnikiem przesadnie ograniczającym możliwości, to można śmiało zdecydować się na auto z wyższego segmentu. A czego można się spodziewać w kolejnych klasach samochodów?

Wypozyczalnia aut Lodz - Klasa AWypozyczalnia aut - Klasa A

Klasa A: każda wypożyczalnia aut Łódź ma w tym segmencie parę aut. Najczęściej jest to Toyota Aygo, Citroen C1, Renault Twingo lub Ford Ka. To małe samochody miejskie o niewielkich silnikach, a czasem zaskakująco dobrych osiągach. Niewiele palą i mieszczą się nawet na krótkich miejscach parkingowych.

Wynajecie samochodu Lodz - Klasa BWypożyczalnia aut – Klasa B

Klasa B: tutaj mieści się np. Nissan Micra, Ford Fiesta czy Renault Clio. Nadal są to auta oszczędne i krótkie, więc w mieście idealne, ale w przeciwieństwie do aut z klasy A, mają już większą przestrzeń bagażową, w którą spokojnie może spakować się jedna lub dwie osoby ze standardowym bagażem.

Wynajem auta Lodz - Klasa CWypożyczalnia aut – Klasa C

Klasa C: typowe auta to Renault Megane i Ford Focus. W większości to auta w wersji hatchback, ale i mniejsze sedany. To samochody, którymi można śmiało jechać w dłuższa trasę bez obaw o przykurcze i brak miejsca. Nie są aż tak ekonomiczne, jak klasa A czy B, ale cały czas mieszczą się w przyzwoitej normie spalania, łącząc to z dobrymi osiągami. Trochę większe i lepiej wyposażone samochody (np. Renault Fluence) zalicza się już do klasy C+.

Wypożyczalnia aut – Klasa D

Klasa D: przestronne, rodzinne auta o dobrych osiągach, świetnie spisujące się w trasie, mające zwykle dość bogate wyposażenie. Często wypożyczanym samochodem z tej klasy jest Ford Mondeo – niezawodny, cichy, wygodny i bardzo ekonomiczny, jak na swoje możliwości. Do klasy D+ wlicza się bogatsze wersje i droższe auta, np. BMW 3.

Wypożyczalnia aut – Klasa E

Klasa E: nie są to może typowe limuzyny, ale tak można się w nich czuć, szczególnie jeśli jest to na przykład nowe BMW serii 5. Duży, bardzo komfortowy samochód z bogatym wyposażeniem. W mieście też się nim jeździ, ale trochę się taki samochód marnuje, nie mogąc się bardziej wykazać.

Wypożyczalnia aut – Klasa SUV

Klasa SUV: auta użytkowo-terenowe, takie jak Nissan Quashqai świetnie sprawdzają się też na drogach bardziej zniszczonych, a poza tym są po prostu szerokie, wysokie i dobrze się prowadzą. Poza tym wyróżnia się także inne klasy: P z autami dziewięcioosobowymi, typu Bus, auta użytkowe i parę grup pojazdów dostawczych. Kryteria podziału na klasy nie zawsze są wystarczająco precyzyjne, ale lepszego podziału do tej pory nikt nie opracował.

Zobacz również: Wypożyczalnia samochodów dostawczych Łódź

Zapoznaj się z naszym cennikiem.

Powrót

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X